מי אנחנו - WIN

אני מאמין

כל העולם במה וכולנו שחקנים

אם "כל העולם במה וכולנו שחקנים" – אז המודל שלנו מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להצטיין בתפקיד הראשי שאנחנו מגלמים על הבמה החשובה ביותר בעולם – החיים האמיתיים. אנחנו מאמינים שדינמיקה של קבוצה – בין אם זה ארגון, חברה או משפחה – מושפעת מאד
מהתפקיד שכל אחד בוחר לקחת בה.
רק פיתוח ואימון דמות ה winner אצל כל אחד מהחברים, יכול להביא למיצוי מלא של יכולות הקבוצה כולה.

הבטחה

המודל האפקטיבי של win בנוי במטרה להשיג תוצאות משמעותיות וחווייתיות – בפרק זמן קצר מאד.
בעזרת הניסיון הרב שצברנו באלפי סדנאות לאורך השנים, הכלים הייחודיים ומכווני התוצאות שפיתחנו ושכללנו, בנוסף להבנה העמוקה שלנו בעולמות הבמה ההנחיה והאימון – אנחנו יודעים להבטיח תוצאות מיידיות בהחדרת רוח של ווינריות לארגון:
חיזוק וטיפוח הדימוי העצמי, ביסוס תחושת ביטחון ושייכות, שכלול מיומנויות חברתיות, עיצוב תרבות שיח ותקשורת מקרבת, הגברת המוטיבציה האישית והקבוצתית, תוך יצירת אווירה הרמונית המזמנת עניין צמיחה והתפתחות.

כשהאדם חש במיטבו הוא מעניק את מיטבו.

ערכים

אמונה

בלי אמונה אפשר לשנות ולהשתנות? האמונה של הפרט בעצמו וביכולתו להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, היא מה שמאפשרת לו לצאת מאזור הנוחות. אמונה היא "מעקה הבטיחות"  במסע שהוא עובר. אנשים מצליחים יודעים "שלא המצליחים מאמינים. המאמינים מצליחים".

אותנטיות

דמות ה winner שבנו לא מתרצת, היא פועלת ומנהלת מערכת יחסים של כנות מלאה עם העצמי האמיתי שלנו, עם הליבה שלנו. אנו מקדמים אמת, יושרה ושקיפות מתוך מתן החופש להיות אני, לבטא את עצמי באופן מלא וללא חשש, ולפעול מתוך מודעות, שליחות ותחושת ערך.

ספונטניות

דמות ה winner לא פוחדת להעז, לנסות ולרצות להתפתח כל הזמן. על מנת להביא לשינוי יש לטפח את הנכונות לשנות ולהשתנות. אנו מאפשרים ומעודדים  תעוזה, סקרנות
ופתיחות הנובעות מראיית המציאות כמתהווה בכל רגע מחדש ומעניקים כלים ייחודיים המבוססים על עוגן וביטחון פנימי על מנת לצפות ולהתמודד עם הבלתי צפוי.

אומץ

כששחקן לפני הצגה, נמצא מאחורי הקלעים וממתין לכניסה שלו לבמה, מתחילה התרגשות, חששות ומחשבות, ככל שהדקות חולפות וזמן הכניסה מתקרב, החששות והפחדים מתעצמים, ההתרגשות בשיאה…כל אלו הופכים להנאה צרופה, מרגע שהשחקן נכנס אל הבמה. כך גם בחיים כשנמצאים באזור הנוחות, ורוצים להשיג משהו, הפחדים צפים, ווינרים פועלים באומץ כי הם יודעים שרק אז הפחדים ייעלמו.

הדדיות

אנו רואים כל קבוצה כמעצמה קטנה, מחזקת, מצמיחה ומטפחת. העבודה בקבוצה מאפשרת לחוות גילוי ושייכות בו זמנית, לראות את המציאות בעיניי האחר, לפתוח חסמים בדיאלוג הפנימי ולהתקרב זה לזה מתוך אמפתיה ותלות הדדית. התוצאה היא קבוצה של winners שמרגישים תחושת שייכות, שיתוף פעולה וגאוות יחידה.

למידה חווייתית

איך לומדים להתמודד עם עצמך ולנצח? כאן באים לידי ביטוי כוחם של כלי הבמה והדרמה ביצירת חוויות למידה חזקות. בעזרת כלים אלו, המשתתפים מגלים כוחות ומיומנויות חדשות בעצמם, מתחברים לליבה האותנטית שלהם ונחשפים לתכונות עצמיות חדשות כמו קלילות, שמחת חיים והומור.

שיטת win

שיטת win "הוכחה מחקרית ככלי אפקטיבי ליצירת שינוי, בזמן קצר מאד", השיטה עושה שימוש בפלטפורמת הבמה, בטכניקות ותרגילים מארגז הכלים של השחקן – שפותחו והותאמו לחיים האמיתיים במטרה להשיג תוצאות.
באמצעות טכניקות חווייתיות מתחומי המשחק, הבמה והאימון ביכולתנו להסיר שכבות הגנה ומסכות ולייצר התנהגות אותנטית כאן ועכשיו. המשתתפים מתרגלים סיטואציות יומיומיות שמעבירות אותם מסלול אשר מצריך מהם להתקדם לפרונט – לקדמת הבמה, ולהתמודד עם רגשות, חששות ומחשבות שמשקפות באופן ברור את ההתנהגות היומיומית שלהם.
מתוך הצפת הקיים, אנחנו מעניקים כלים פרקטיים שמסייעים לכל אחד ואחת ליצור שינוי מחשבתי והתנהגותי חיובי ומקדם – ובכך הופכים את כל הקבוצה, לכוח.
בנוסף השיטה הייחודית שלנו, עושה שימוש בכלי המצלמה על מנת לייצר תחושת פתיחות, וגם ככלי עבודה מקדם מול המשתתפים בסדנה. עבור הארגון/החברה ככלי שיווקי עוצמתי.
מודל העבודה שלנו מצטיין בגמישות ובהתאמה האישית.

דביר פרץ - מייסד שיטת win

הלקוח הראשון של win הוא… אני – דביר פרץ, הבעלים והמייסד של שיטת win.

יצרתי אותה מתוך הניסיון האישי, שעברתי וצברתי כשחקן מקצועי ובוגר בית הספר למשחק בית צבי ובעקבות התהליך האישי וההתפתחותי יוצא הדופן שעברתי בחיים הפרטיים והמקצועיים, בעזרת הטכניקות והכלים שרכשתי בעולם המשחק.

גדלתי במגדל העמק כנער בלי חלומות. הייתי הנער הזה "שלא יגיע רחוק בחיים". השינוי האישי וההתפתחותי העצום שעברתי בבית הספר למשחק, גרם לי להכיר דביר חדש.

הראייה שלי על עולם הבמה השתנתה –  הבמה והחיים התמזגו, התחלתי לעשות שימוש בכלים שרכשתי כשחקן – בחיים האמיתיים. כל תרגיל וטכניקה בימתית, מארגז הכלים של השחקן, פותחו והותאמו לחיי ובכך יצרתי את עצמי מחדש.  התחלתי לחלום ולראשונה בחיי גם להגשים את עצמי.

מאחר והמודל שפתחתי ל win הוא בין-תחומי ומשלב כלים מגוונים אשר מתבססים על פלטפורמת הבמה, גיבשתי סביבי נבחרת של winners אמיתיים שמובילים יחד איתי את הסדנאות וההרצאות. כולם אנשי מקצוע מובילים ועתירי ניסיון בתחום בהובלת קבוצות, ובהנחיית סדנאות למגוון רחב של קהלים וכל אחד ואחת מהם מביא איתו עוד ערך מוסף טוב: תואר מתקדם בטיפול, תקשורת, התמחות ברפלקסולוגיה ועוד, כל אחד מהצוות במשרד ובשטח יצר נצחונות אישיים, ששינו את מסלול חייו.

עבורי, ללא ספק, זו הנבחרת המנצחת!

הצוות שלנו.

יוסי אלפסי / מנכ"ל – שגריר (בדימוס)

יוסי שלנו, מגיע מתחום הדיפלומטיה כיהן במספר תפקידים בכירים בשרות החוץ

כקונסול במספר מדינות באפריקה ואירופה .

כיהן כנציב ישראל בהולנד לתערוכת אקספו פלוריאדה 2012

קצין בטחון של משרד החוץ ובכיר בחטיבת הבטחון במשרד החוץ

מנהל מרכז מצב של משרד החוץ

עוטר בציונים לשבח ועובד מצטיין

עיטור כוכב הסולידריות מטעם נשיא איטליה STELLA DELLA SOLIDARIETA ITALIANA

winner אמיתי!!!

נועה משאל / מנהלת קשרי לקוחות

נועה באה מעולם הטיפול והתרפיה ובימים אלה נועה מסיימת תואר B.A בשיווק ובפרסום, בקריה האקדמית אונו.

נועה בעלת ידע וניסיון עשיר בשירות לקוחות, היא הלביאה שלנו,מוהיא ווינרית!!!

 

 

ניר שחר / ניהול תוכן ושיווק דיגיטלי

ניר עתיר כישרונות, בעל תואר במנהל עסקים, בקריה האקדמית אונו.

בעשור האחרון עסק בייזמות והקים חברת סטאראפ, המתמחה בפיתוח מוצרים דיגיטליים ומערכות תשלום במובייל.

ניר היה שותף בפיתוח של אפלקציית "me" לזיהוי שיחות ולה למעלה ממיליון הורדות בסלולר.

בתחילת דרכו המקצועית, הקים הוצאה לאור והפך ספר לרב מכר, והוא winner!!!

 

 

יוני ליוויתן / שחקן יוצר ומנחה קבוצות

יוני שחקן ויוצר, בוגר "בית צבי" בית הספר הגבוה למשחק ולאומנויות הבמה, מחזור 2005.

לאורך השנים רכש כלים וטכניקות ועבר הכשרות בשיטות משחק שונות, ביניהם משחק מול מצלמה ועוד

השתתף בהפקות רבות, בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע, מנחה קבוצות עם נשמה ענקית, למעלה מעשור.

בעל ניסיון רב בהנחיית קבוצות מול אוכלוסיות מגוונות בטווח גילאים רחב. בין כישוריו הרבים הוא גם רפלקסולוג.

והוא winner עם נשמה ענקית!!!

 

 

אודי דוד / שחקן, זמר, יוצר ומנחה קבוצות

אודי מנחה קבוצות מול אוכלוסיות מגוונות, למעלה מעשור, הוא שחקן זמר ויוצר.

בוגר בית הספר למשחק בימתי "הדרך" ומשחק מול מצלמה – בהנחיית רותי דייכס

בעל תואר שני בעבודה סוציאלית (בימים אלה מתחיל את הדוקטורט), אודי הוציא, בין היתר, שיר מקורי שהוביל במצעדים.

השתתף בהפקות מוכרות וגדולות בתיאטרון ובטלוויזיה, השתתף ב x פקטור והיה בנבחרת של שלומי שבת.

אודי מנחה קבוצות, בעל ידע וניסיון רב, הוא לא מפסיק לחלום ולהגשים, והוא winner!!!

 

מירב מורנו סניור / שחקנית, תרפיסטית ומנחת קבוצות

בקרוב נעדכן!!!