פיתוח מנהיגות - WIN

מאמרים

פיתוח מנהיגות

עובדים ומנהלים כאחד, חשים לעתים כי למרות שהגיעו להישגים מרשימים, עדיין אינם מסופקים ושלווים.

בעידן הנוכחי, של גלובליזציה וסביבה עסקית תחרותית, האתגר המקצועי והאישי העומד בפני עובדים ומנהלים גדול מאי פעם. רבים הולכים לאיבוד בתוך עולם המושגים של חזון, מנהיגות והובלה. רבים מתנהלים ללא חשיבה או הגדרה ברורה מהו בעצם ייעודם או חזונם.
תהליכי פיתוח מנהיגות מאפשרים להגדיר חזון ויעדים ולתכנן מהלכים ישימים להשגתם ולהגשמתם.
פיתוח מנהיגות תוך גיבוש ייעוד וחזון הוא מחייב מאוד, ויחד עם זאת היתרונות הגדולים בקיומו של ייעוד ברור וחזון פורץ דרך הם עצומים. ייעוד וחזון נדרשים לא רק במסגרת תעסוקתית. אנו מאמינים שלתהליכים פוריים של פיתוח מנהיגות תרומה משמעותית בכל מישורי החיים, ויש בכוחם להתוות יעדים ודרכי חיים טובות ומיטיבות גם במסגרת זוגית, משפחתית או חברתית.

 

מהי יכולת מנהיגותית?
למנהיג יש יכולת להניע ולסחוף קבוצת אנשים או עובדים כיחידה אחת, בשיתוף פעולה ואחווה מתוך הזדהות ומחויבות לארגון ולהגשמת יעדיו.
החזון המנהיגותי מונע מתוך התפיסה כי באמצעות מימוש היעדים האישיים מושגים יעדי הארגון, ובאותו אופן , השגת יעדי הארגון מקדמת גם את היעדים האישיים.
היכולת המנהיגותית מקדמת התוויית דרך ורתימת הצוות להשגת היעדים מתוך מוטיבציה ומחויבות להצלחת הארגון, גישה רעננה ויצירתית המקדמת יוזמות והשראה למימוש הפוטנציאל האישי של כל עובד ועובד, דרך חוויה והתנסות.

שיטת win היא בעלת אפקטיביות רבה לפיתוח אישי ולשכלול מיומנויות אישיות ומקצועיות עם פירות יפים בזמן קצר.

הכלים שלנו מתווים דרכי פעולה יצירתיות ואפקטיביות המאפשרות לפעול ולנצח בשוק תחרותי עם כלים של יושרה, מחויבות ומנהיגות – ולגבש תרבות ארגונית מנצחת לטווח ארוך.